От два дни с ум се бия, както казваше баба ми: Аджеба, ако договорът с „Боташ“ е толкова качествен и добър, защо е нужно да се предоговаря?! И даже предоговарянето му да се представя като пореден връх, който Радев и сие покоряват?! Удивителна е простотата, с която зеленият чорап и сектата на зелените чорапи паразиритират […]