Лъсна мръсна тайна на Кандев! Ето защо е ревал пред МВР, от радост е било: Грабнал е 135 000 евро при напускането

1

135 000 евро ни струва Тик-ток героят Кандев.

Толкова пари е прибрал при напускането си от МВР след сълзи и сополи.

Мъжките сълзи са хубаво нещо, особено когато са фалшиви.

110 000 лева Кандев е прибрал като заплати и още над 20 000 евро от неизползвани отпуски.

От МВР, в което все няма пари, а всички са се втренчили в заплати, пенсионери и осигуровки на служителите там.

Поне сме спокойни, че с тези държавни пари Кендимена ще успее да изплати ипотеката за къщата в луксозен затворен комплекс на Mafijata.

И да се прибере вкъщи.

От профила на разследващия журналист Стефан Ташев