1-34-1280x889.jpg

Жителите на три столични квартала – „Дианабад“, „Изток“ и „Изгрев“ излизат на гражданско неподчинение срещу пореден мегастроеж, разрешен от кмета Васил Терзиев. Това е пореден протест на жители на София заради презастрояването и издигането на небостъргачи, които влошават качеството на живот в столицата. Призивът е отправен във Фейсбук от акнтивиска Никола Делчев. Ето и пълния […]