Гей-ревност в основата на трите трупа в Угърчин, затворник излязъл на свобода, грабнал ножа и…

Двойното убийство в Угърчин – от ревност. Това е една от версиите, по която работят разследващите полицаи.
Припомняме, че трима души бяха открити мъртви в общежитие в града. При извършените първоначални процесуалноследствени действия е установено, че телата на 27-годишен мъж и 18-годишно момиче са открити в стая в сградата, а тялото на 16-годишно момиче е намерено пред общежитието.
Сигналът е бил подаден през нощта на спешния телефон 112.
По време на скандал в сградата мъж е нападнал с нож пълнолетна жена и друг мъж, които са били на мястото. Двамата са получили смъртоносни наранявания.
Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче, което пък е паднало от тераса на сградата и е починало вследствие на тежките травми от падането.
След подадения сигнал на място са изпратени полицейски екипи и медици. Заподозреният за нападението е задържан от полицията.
Версия, че причината за убийството в дома за социално слаби е заради гей ревност, разследва МВР. Задържаният, наръгал млад мъж и жена, е бивш затворник, наскоро излязъл след излежаване на присъдата си.
Преди да влезе зад решетките бил гадже с 27-годишния мъж. Докато бил в затвора обаче той започнал връзка с момиче. Смята се, че убиецът е отишъл да търси сметка на двойката и така се е стигнало до убийствата, пише „24 часа“.
Загиналото 15-годишно момиче пък е братовчедка на убитата млада жена. По нейното тяло няма видими следи от насилие. Тя страдала от епилепсия и е възможно да й е прилошало от гледката и затова да е паднала от терасата.
Общежитието се използва за настаняване на хора в затруднено социално положение. По данни на полицията в домовете за социално слаби често се стига до скандали, които рядко се докладват.



