Ако има съмнявали се в думите на Делян Добрев, днес всичко е факт: Подаде оставка преди минути

Делян Добрев е подал молба за прекратяване на правомощията му като народен представител в 52-то Народно събрание, съобщиха от пресцентъра на парламента.
Заявлението е входирано в деловодството на парламента.
Очаква се оставката му да бъде гласувана в пленарна зала в следващите дни, след което напускането му ще стане официално.
Припомняме, че на среща край Пловдив един от най-уважаваните политици на съвремието ни обясни, че се оттегля от политиката, но остава редови член на ГЕРБ, който ще помага на младите в партията.



