Борислав тресна с 1:0 Раковски на старта на шампионата

7 Dni Plovdiv12.08.20171min410
Борислав Първомай 2

Борислав (Първомай) тръгна с победа в новия шампионат на Трета лига. Възпитаниците на треньора Спас Колев се наложиха с 1:0 над гостуващия ФК Раковски 2011. Успехът за домакините донесе възпитаникът на школата на Литекс Динко Митрев. Роденият в Първомай нападател заши невероятен гол в 80-ата мин. Той прати топката в мрежата на раковчани със страхотен шут от 25 м., като тя срещна сглобката на гредите.

Първомайци бяха по-добрият отбор през първото полувреме. След почивката и момчетата на Стефан Киков показаха на какво са способни. Борислав можеше да спечели и по-изразително, но на 3 пъти гредите помогнаха на гостите, разказаха пред 7DniPlovdiv.bg зрители на срещата. По веднъж ги треснаха Шаби Османов и Андрей Атанасов. Зелено-белите също могат да съжаляват, защото изпуснаха 3 изгодни положения, преди да допуснат попадението в своята врата.