Миньор излъга Гигант с лежане по терена в Раднево

7 Dni Plovdiv11.08.20171min940
Гигант Съединение - мач

Гигант (Съединение)  загуби с 0:1 като гост от Миньор (Раднево) в мача на откриването на новия сезон в Трета лига. Възпитаниците на играещия треньор Иван Караманов играха тактически добре на терена в Раднево и не позволиха на домакините да доминират на терена. Напротив, отборът на Миньор стигна до успеха след колективна грешка на гостите, след което футболистите на Гигант взеха инициативата, но не успяха да стигнат поне до равен.

Единственото попадение падна в 22-ата мин., когато играч на Миньор се възползва от „подаръка”, който му направи съперника, и с шут от 25 м изненада вратаря Янко – Пчелата за 1:0. След гола домакините започнаха да лежат по игрището и непрекъснато да накъсват играта. През второто полувреме чистото игрово време беше максимум 10 минути, твърдят пред 7DniFutbol хора от Съединение, присъствали на мача в Раднево.