Гигант обърна Вихър за 20 минути

7 Dni Plovdiv05.08.20171min420
Гигант Съединение - мач

Гигант (Съединение) направи впечатляващ обрат с 3:2 срещу Вихър (Строево) в последната си контрола преди началото на новия шампионат в Трета лига. Момчетата на играещия треньор Иван Караманов изоставаха с 0:2 до 70-ата мин. на спаринга.

Домакините водеха с 1:0 до почивката, а малко след подновяването на играта хората на Костадин Апостолов удвоиха преднината си. Тактически дисциплинираният отбор от Съединение натисна и за по-малко от 20 минути накрая стигна до пълен обрат. Две от попаденията заби юношата на Локомотив Благомир Мастагарков, а третият гол вкара гъркът Андонис Василиядис от дузпа. Попадението на Мастагарков за 1:2 също падна от наказателен удар, а след това той се разписа и при разбъркване след корнер.