Милионерите от Кърджали се оказаха голяма хапка за Вихър (Строево)

7 Dni Plovdiv22.11.20171min1090
Вихър Строево

Четвъртодивизионният Вихър (Строево)  не успя да се класира на зонален финал за Купата на Аматьорската лига. Храбрите строевци не успяха да противопоставят на фаворита за промоция във Втора лига Арда (Кърджали). Милионерите от Кърджали разгромиха своите домакини 6:0.

Атанас Кръстев откри резултата за Арда в 12-ата минута. До края на първата част резултатът набъбна на 4:0 с головете на Беркай Халил, Ахмед Осман и Милош Баич.В последните 13 минути на мача на два пъти точен беше бившият нападател на Ботев  Димитър Алексиев, който оформи крайното 6:0 за лидера в Югоизточната трета лига.

Възпитаниците на Елин Топузаков  ще играят през пролетта срещу Карнобат в зоналния финал. Победителят от тази среща ще се включи в националните полуфинали срещу представителите на останалите три зони.