Само в 7DniPlovdiv.bg

Вижте кои ще свирят на Ботев и Локо

7 Dni Plovdiv26.10.20171min650
Станислав Тодоров - съдия

Съдийски назначения 14-ти кръг Първа лига

27 Окт 2017 г. Петък 16:30 ч.
Витоша – ПФК Черно море

ГС:    Георги Николов Кабаков    АС1:    Мартин Веселинов Маргаритов    АС2:    Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ:    Тони Бонев Пандарски    ДАС1:    Никола Антонов Попов    ДАС2:    Ангел Любенов Ангелов
СН:    Евгени Тодоров Геров

27 Окт 2017 г. Петък 19:45 ч.
ОФК Пирин ЕООД – ПФК Ботев АД

ГС:    Драгомир Димитров Драганов    АС1:    Димо Дамянов Вълчев    АС2:    Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ:    Дениз Пиринов Соколов    ДАС1:    Ангел Детелинов Баялцалиев    ДАС2:    Петър Стефанов Доровски
СН:    Йордан Динков Сталев

28 Окт 2017 г. Събота 17:30 ч.
ПФК ЦСКА–София – ПФК Славия АД

ГС:    Георги Кънчев Димитров    АС1:    Димитър Божидаров Стоилов    АС2:    Павлин Цветанов Михайлов
4-ТИ:    Мартин Руменов Ангелов    ДАС1:    Станимир Лозанов Тренчев    ДАС2:    Вангел Борисов Вангелов
СН:    Костадин Ангелов Гергинов

29 Окт 2017 г. Неделя 15:45 ч.
ФК Верея – ПФК Берое ЕАД

ГС:    Стефан Апостолов Апостолов    АС1:    Георги Йорданов Дойнов    АС2:    Петър Николов Джугански
4-ТИ:    Велислав Христов Миленков    ДАС1:    Георги Димитров Давидов    ДАС2:    Георги Милков Гинчев
СН:    Ичко Лозев Лозев

29 Окт 2017 г. Неделя 18:15 ч.
ПФК Лудогорец 1945 АД – ПФК Левски АД

ГС:    Волен Валентинов Чинков    АС1:    Георги Пламенов Тодоров    АС2:    Иво Николаев Колев
4-ТИ:    Мирослав Максимов Иванов    ДАС1:    Ивайло Иванов Стоянов    ДАС2:    Георги Юлиянов Иванов
СН:    Георги Крумов Виделов

30 Окт 2017 г. Понеделник 16:30 ч.
ФК Дунав 2010 – Септември София

ГС:    Станислав Тошев Ставров    АС1:    Милен Дончев Арабаджиев    АС2:    Пламен Хинков Хинков
4-ТИ:    Даниел Милков Ников    ДАС1:    Валентин Георгиев Станчев    ДАС2:    Рюстем Джемил Карагарен
СН:    Евгени Георгиев Георгиев

30 Окт 2017 г. Понеделник 19:00 ч.
ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД – Етър

ГС:    Станислав Георгиев Тодоров    АС1:    Александър Ангелов Атанасов    АС2:    Мартин Иванов Димитров
4-ТИ:    Станимир Илков Илков    ДАС1:    Валентин Станчев Железов    ДАС2:    Петър Кирилов Костадинов
СН:    Димитър Панайотов Костов
СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.