Само в 7DniPlovdiv.bg

Вижте кои ще са главните герои в лютите дербита при аматьорите

7 Dni Plovdiv21.10.20171min320
Евроколеж в Димитровград

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

12 кръг 21.10./събота/2017 г.  – 16:00 часа 

21.10./събота/2017 г. – 16:00 часа

ПФК“Верея“(Стара Загора) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Рюстем Карагарен – Пловдив

Ас.съдия:Цветан Горанов – Пловдив

Ас.съдия:Янко Чакъров – Пловдив

4-ти съдия:Галиан Гонев – Стара Загора

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив

ОФК“Карнобат“(Карнобат) – ФК“Евроколеж“(Пловдив) –  от 13:45 часа

Гл.съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Ас.съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора

Ас.съдия:Снежана Петрунова – Стара Загора

4-ти съдия:Николай Вачев – Бургас

Делегат:Кънчо Кашеров – Стара Загора

ПФК“Раковски 2011“(Раковски) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

Гл.съдия:Валентин Станчев – Сливен

Ас.съдия:Христо Стоянов – Сливен

Ас.съдия:Яни Георгиев – Сливен

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Стефан Димитров – Сливен

ФК“Ямбол 1915“(Ямбол) – ОФК“Гигант“(Съединение) – от 13:30 часа

Гл.съдия:Ахмед Ахмед – Бургас

Ас.съдия:Стефан Димитров – Бургас

Ас.съдия:Николай Бахов – Бургас

4-ти съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Делегат:Валентин Пеев – Бургас

ФК“Борислав 2009“(Първомай) – ФК“Розова Долина“(Казанлък)

Гл.съдия:Николай Николов – Хасково

Ас.съдия:Иван Николов – Хасково

Ас.съдия:Мехмед Мехмед – Хасково

4-ти съдия:Денислав Сталев – Пловдив

Делегат:Петър Андреев – Хасково

ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ФК“Атлетик“(Куклен)

Гл.съдия:Иван Петров – Ямбол

Ас.съдия: Стилян Радиев – Ямбол

Ас.съдия:Стоян Зафиров – Ямбол

4-ти съдия:Апостол Иванов – Пловдив

Делегат:Илко Томов – Пловдив

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Сокол“(Марково)

Гл.съдия:Адриан Сюрджиев – Смолян

Ас.съдия:Сашо Пайталов – Смолян

Ас.съдия:Радослав Фисински – Смолян

4-ти съдия:Георги Димитров – Хасково

Делегат:Илко Топалов – Смолян

22.10./неделя/2017 г. – 16:00 часа

ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода) – ФК“Загорец“(Нова Загора)

Гл.съдия:Тодор Тодоров – Пловдив

Ас.съдия:Георги Стамболджиев – Пловдив

Ас.съдия:Аспарух Атанасов – Пловдив

4-ти съдия:Ангел Шамбуров – Стара Загора

Делегат:Цветан Гърдев – Пловдив

 

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Миньор“(Раднево)

Гл.съдия:Валентин Железов – Бургас

Ас.съдия:Ганчо Джевелеков – Бургас

Ас.съдия:Динко Стоянов – Бургас

4-ти съдия:Теодора Славчева – Пловдив

Делегат:Борис Ганев – Бургас

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени