Белия прави само една промяна сред героите от мача със Септември, двоуми се кого измежду Бризола и Густаво да остави като жокер срещу Верея

7 Dni Plovdiv16.10.20171min780
Белия в Разград

Само една промяна в стартовия състав на Ботев ще има за днешното домакинство на Верея, научи 7DniPlovdiv.bg. Треньорът Николай Киров ще заложи на 10 от героите, които започнаха мача при разгрома с 5:0 над Септември в отложената среща от 4-ия кръг на Първа. Сред 11-те ще завърне Тодор Неделев.

Лидерът на канарчетата остана на резервната скамейка в четвъртък заради ангажиментите си с националния отбор на България. Той се беше присъединил към канарчетата едва ден преди двубоя със столичани. Затова Белия го остави на пейката, а след почивката Тошко се появи на терена и вдъхнови съотборниците си за голеадата в мрежата на новака в елита. Сега Неделев ще бъде титуляр, а един измежду бразилците Густаво Афонсо Зауербек и Фелипе Бризола ще остане на резервната скамейка. Тошко смени първи в срещата със Септември. Твърде вероятно е и сега да се случи същото. Според запознати Николай Киров до последно ще се чуди точно кого измежду Густаво и Бризола да остави на пейката като жокер. Това е единствената дилема пред специалиста.

На вратата ще застане Чворович. В защита ще бъдат Панов, Терзиев, Димов и Минев. Опорен халф ще е Юсеин. Ромбът в халфовата линия ще оформят Балтанов, Неделев, Ндонгала и Бризола. Атаката ще води головата машина Виана.

Мачът е тази вечер от 20 часа на базата в Коматево.