Милионерите от Кърджали биха с лекота Евроколеж в Оризари

7 Dni Plovdiv14.10.20171min330
Евроколеж - Арда Кърджали

Отборът на Евроколеж записа шеста загуба в първенството, след като днес паднаха от лидера Арда Кърджали с 0:2 в мач от 11-я кръг на Трета югоизточна лига. Головете за гостите вкараха Ахмед Осман и Димитър Алексиев.

Играчите на Арда имаха надмощие в срещата и откриха резултата в 14 минута. Ахмед Осман беше изведен сам срещу Апостол Стоянов и вкара в далечния ъгъл за  0:1. До края на първата част гостите затрудниха още няколко пъти вратаря на колежани. През втората част колежани изравниха играта, но трудно стигаха до опасности пред вратата на Арда. В края на срещата играчите на Елин Топузаков вкараха втори гол и грабнаха трите точки. С тази загуба колежани паднаха до 13-то място в класирането. В следващият кръг Евроколеж гостува на Карнобат.