Само в 7DniPlovdiv.bg

Вижте кои ще се пазят от гнева на аматьорите

7 Dni Plovdiv14.10.20171min340
Скандали при аматьорите

Съдийски назначения

„Трета лига“ – Югоизточна група

11 кръг 14.10./събота/2017 г.  – 16:00 часа

 

14.10./събота/2017 г. – 16:00 часа

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода)

Гл.съдия:Павел Алексиев – Бургас

Ас.съдия:Николай Христов – Бургас

Ас.съдия:Георги Георгиев – Бургас

4-ти съдия:Виктор Динев – Стара Загора

Делегат:Георги Ковачев – Бургас

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Свиленград 1921“(Свиленград)

Гл.съдия:Николай Марков – Пловдив

Ас.съдия:Янко Чакъров – Пловдив

Ас.съдия:Желязко Пилатов – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Иван Кирилов – Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

Гл.съдия:Ахмед Ахмед – Бургас

Ас.съдия:Христо Георгиев – Бургас

Ас.съдия:Христо Попов – Бургас

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Теньо Генчев – Бургас

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

Гл.съдия:Стилян Димитров – Хасково

Ас.съдия:Стефан Делчев – Хасково

Ас.съдия:Желязко Атанасов – Хасково

4-ти съдия:Владимир Недялков – Пловдив

Делегат:Васил Петев – Хасково

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

Гл.съдия:Кристиян Колев – Пловдив

Ас.съдия:Лазар Лазаров – Пловдив

Ас.съдия:Делян Писков – Пловдив

4-ти съдия:Павел Попов – Стара Загора

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив

ОФК“Гигант“(Съединение) – ПФК“Раковски 2011“(Раковски)

Гл.съдия:Христос Паликаров – Пловдив

Ас.съдия: Деян Георгиев – Пловдив

Ас.съдия:Даньо Пенев – Пловдив

4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив

Делегат:Петър Вълчев – Пловдив

ФК“Димитровград 1947“(Димитровград) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

Гл.съдия:Мустафа Шефкет – Кърджали

Ас.съдия:Атанас Делчев – Кърджали

Ас.съдия:Недялко Драганов – Кърджали

4-ти съдия:Иван Николов – Хасково

Делегат:Владимир Годуманов – Кърджали

ФК“Евроколеж“(Пловдив) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Иван Пенчев – Стара Загора

Ас.съдия:Милен Митев – Стара Загора

Ас.съдия:Красимир Енев – Стара Загора

4-ти съдия:Даниел Краевски – Пловдив

Делегат:Донка Желева – Стара Загора

 

15.10/неделя/2017 г. – 16:00 часа

 

ОФК“Левски“(Карлово) – ПФК“Верея“(Стара Загора)

Гл.съдия:Пламен Тенекеджиев – Смолян

Ас.съдия:Сашо Пайталов – Смолян

Ас.съдия:Божидар Шуманов – Смолян

4-ти съдия:Румен Иванов – Смолян

Делегат:Георги Чешмеджиев – Смолян

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени