Потъналият вдън земя Николай Митов: Много сме далеч от Ботев! Има огромна разлика между Б група и елита!

7 Dni Plovdiv12.10.20171min3930
Ботев Пл-Септември01

Треньорът на Септември Николай Митов не можеше да си намери място от срам след разгромната загуба с 0:5 при визитата на Ботев. Ники Жадното не само, че не успя да си отмъсти на канарчетата заради позорното изгонване от бултрасите преди 13 месеца, но преглътна още един горчив хап.

„През първото полувреме стояхме добре на терена, но допуснахме един гол след наивна грешка и след почивката мачът стана друг.Нямаме този опит, едно е да играеш в Б група, а друго – в елита.Вторият гол ни пречупи и после сякаш нашите футболисти чакаха мача да свърши по-бързо.Няма какво да се оправдаваме, трябва да чистим нещата и да се концентрираме върху следващия мач. Просто няма смисъл да се вайкаме, наясно съм с много неща, ще работим и това е.Ботев е отбор с опит, имат доста добри футболисти играят от 2-3 години заедно. Ние още сме далеч от това, което търсим.Трябва да търсим точки срещу отборите от нашето ниво. Нямаме друг избор, освен да се вдигнем за мача с Витоша.”, заяви Жадното.