Локо стана №1 в областта, Електричката и Ко отказаха Асеновец след 6:2 на „Лаута“!

7 Dni Plovdiv12.10.20171min1050
Ветерани на Локо Пд

Локомотив стана №1 в Пловдивска област при ветераните. Бившите звезди на черно-белите разбиха наборите си от Асеновец (Асеновград) с 6:2 в първия финален двубой, който ще излъчи представителя на нашата област в следващата фаза на републиканското първенство за неостаряващите футболисти.  Мачът се проведе на помощното игрище на „Лаута“, известно като Кошарата.

Черно-белите, водени от вездесъщия Здравко Лазаров – Електричката не оставиха никакви шансове на гостите си от Асеновград. През първото полувреме смърфовете забиха само едно попадение, което даваше надежди на станимаклии след почивката, но след това се стигна до истински погром за тях. Роберт Петров даде преднина на домакините пред паузата.

След това се развихри и Електричката, който наниза хеттрик. Петров заби втория си гол в мача, а едно попадение добави и Наско Георгиев.  Преди шампионът с Локо да фиксира крайното 6:2, асеновградчи вкараха два пъти. Ветераните на Асеновец решиха да не се възползват от правото си на реванш след седмица. Така Локо стана №1 в областта.