Излагация! Слабак от Втора лига тресна Локо

7 Dni Plovdiv06.10.20171min1530
Локо Пд - Струмска Слава контрола

Представителният тим на Локомотив загуби втората си проверка по време на лагера в Говедарци. След победата над Рилски спортист (Самоков) с 3:0 в сряда, днес „черно-белите“ отстъпиха на Струмска слава (Радомир) с 2:3. Срещата се игра днес  на високопланинската база на Локомотив в Говедарци.

Смърфовете започнаха срещата с няколко от резервните си футболисти срещу новака във Втора лига, заемащ 13-ото място във втория ни ешелон.Първотото полувреме премина много вяло. Двата тима не само, че не успяха да си вкарат попадения, но и интересните ситуации се брояха на пръстите на едната ръка.

След почивката радомирци набързо поведоха  с 0:2. Резервата на  черно-белите Серджо Телес върна пловдивчани в мача – 1:2.  Струмска слава обаче възстанови аванса си от две попадения  в 81-та мин. Димитър Везалов оформи крайното 2:3 в заключителните акорди на спаринга. Защитникът  засече топката в мрежата след удар с глава след корнер.

Локомотив започна контролата в следния  състав: Мори Диау, Марк Бедиме, Ивайло Марков, Пламен Николов, Пламен Крумов, Ванчо Траянов, Янко Ангелов, Симеон Райков, Веселин Марчев, Дани Кики, Дино Мартинович