Треньорът на Локо от Горна: Много сме далеч от класата на Ботев!

7 Dni Plovdiv22.09.20171min1710
Александър Димитров - треньор

Треньорът на Локомотив (Горна Оряховица) Александър Димитров, който е и бивш помощник треньор на Ботев, сподели мнението си след загубата с 1:3 на отбора му от канарчетата на 1/16-финалите в турнира за Купата:

„Оценката не може да е положителна, след като сме загубили, но поне си разделихме по едно полувреме с отбор от елита.Не ни достигнаха силите, а и класата, за да отстраним Ботев. Те бяха по-класният отбор, а ние сме в процес на изграждане. Бяхме агресивни и дисциплинирани преди почивката, но за съжаление само през първото полувреме. Това го отдавам на умората, просто Ботев е по-подготвеният отбор.След паузата развалихме организацията на играта във фаза защита. Ние контролирахме мача през първото полувреме.Конкуренцията във Втора лига е много сериозна. Има доста равностойни отбори, а има и клубове, които искат на всяка цена да влязат в елита. При нас това не е на всяка цена.”, отсече наставникът на втородивизионния тим, който стана първата жертва на жълто-черните по пътя им към защитата на трофея.