Само в 7DniPlovdiv.bg

Стана ясно кои ще се пазят от гнева на аматьорите. Вижте ги

7 Dni Plovdiv16.09.20171min270
Съдийски скандали - аматьорски футбол

Съдийската комисия към ЗС на БФС -Пловдив определи нарядите за предстоящия кръг в Трета Югоизточна лига. Вижте ги:

Съдийски назначения
„Трета лига“ – Югоизточна група

7 кръг 16.09./събота/2017 г. – 17:00 часа

16.09./събота/2017 г. – 17:00 часа

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ПФК“Верея“(Стара Загора)

Гл.съдия:Петър Аспарухов – Бургас

Ас.съдия:Стефан Димитров – Бургас

Ас.съдия:Николай Бахов – Бургас

4-ти съдия:Иван Николов – Хасково

Делегат:Георги Ковачев – Бургас

ФК“Миньор“(Раднево) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)

Гл.съдия:Радослав Гидженов – Пловдив

Ас.съдия:Йордан Петров – Пловдив

Ас.съдия:Светослав Енчев – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Стефанов – Стара Загора

Делегат:Здравко Караджов – Пловдив

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ПФК“Раковски 2011“(Раковски)

Гл.съдия:Даниел Краевски – Пловдив

Ас.съдия:Аспарух Атанасов – Пловдив

Ас.съдия:Иван Чобанов – Пловдив

4-ти съдия:Стефан Гурков – Сливен

Делегат:Андрея Бонев – Пловдив

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Арда“(Кърджали)

Гл.съдия:Иван Пенчев – Стара Загора

Ас.съдия:Мурад Вели – Бургас

Ас.съдия:Стефан Делчев – Хасково

4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Динко Златанов – Стара Загора

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ФК“Евроколеж“(Пловдив)

Гл.съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол

Ас.съдия:Емил Иванов – Ямбол

Ас.съдия:Димитър Марков – Ямбол

4-ти съдия:Ангел Шамбуров – Стара Загора

Делегат:Марко Налбантов – Пловдив

ОФК“Гигант“(Съединение) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)

Гл.съдия:Мустафа Шефкет – Кърджали

Ас.съдия:Атанас Делчев – Кърджали

Ас.съдия:Недялко Драганов – Кърджали

4-ти съдия:Тодор Тодоров – Пловдив

Делегат:Сергей Карафейзиев – Кърджали

17.09/неделя/2017 г. – 17:00 часа

ФК“Тунджа-Ягода-2006“(Ягода) – ФК“Асеновец 2005“(Асеновград)

Гл.съдия:Ахмед Ахмед – Бургас

Ас.съдия:Младен Вълчев – Бургас

Ас.съдия:Цветозар Манолов – Бургас

4-ти съдия:Антон Тончев – Стара Загора

Делегат:Борис Ганев – Бургас

ОФК“Левски“(Карлово) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)

Гл.съдия:Николай Вачев – Бургас

Ас.съдия:Христо Попов – Бургас

Ас.съдия:Ганчо Джевелеков – Бургас

4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив

Делегат:Любен Жилков – Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)

Гл.съдия:Пламен Тенекеджиев – Смолян

Ас.съдия:Румен Иванов – Смолян

Ас.съдия:Сашо Пайталов – Смолян

4-ти съдия:Екатерина Маринова – Пловдив

Делегат:Георги Чешмеджиев – Смолян

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени