Само в 7DniPlovdiv.bg

Вижте кои ще определят съдбата на пловдивските отбори за Купата

7 Dni Plovdiv16.09.20171min220
Семинар на елитни футболни съдии

Съдийската комисия към БФС определи нарядите за 1/16-финалите в турнира за Купата на България. Сблъсъците са през следващата седмица. В тази фаза от турнира ще участват четири отбора, които са свързани с Пловдив – Ботев, Локомотив, Марица и Сокол (Марково). Ще има пловдивско дерби – Марица – Локо, което ще се проведе на „Лаута“. Вижте съдийските бригади, които ще ръководят мачовете на нашите отбори:
Съдийски назначения 1/16 финали Купа на България
19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Несебър – ПФК ЦСКА–София
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Илиян Петров Капарашев АС2: Пламен Хинков Хинков
4-ТИ: Никола Илиянов Атанасов
СН: Стоян Иванов Вътев

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Вихрен – ФК Септември
ГС: Мустафа Севди Шефкет АС1: Стефан Делчев Делчев АС2: Атанас Иванов Делчев
4-ТИ: Йото Валентинов Гарабедов
СН: Милко Петков Николов

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Севлиево – ПФК Берое ЕАД
ГС: Димитър Михайлов Михайлов АС1: Дарин Росенов Страхилов АС2: Светослав Станимиров Стойчев
4-ТИ: Красимир Маргаритов Кръстев
СН: Николай Тодоров Петров

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
Сокол Марково – ФК Дунав
ГС: Стефан Демирев Павлов АС1: Васил Стоянов Шавов АС2: Мурад Шабан Вели
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Атанас Петров Бозев

19 Сеп 2017 г. Вторник 16:00 ч.
ПФК Нефтохимик 1962 АД – Царско Село
ГС: Калоян Венелинов Кирилов АС1: Радостин Зафиров Шиков АС2: Димитър Герчев Димитров
4-ТИ: Иван Георгиев Пенчев
СН: Милко Илиев Георгиев

19 Сеп 2017 г. Вторник 19:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 – ПФК Левски АД
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Красимир Здравков Стойчев

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Струмска слава – ФК Созопол
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Станислав Лазаров Станев АС2: Асен Крумов Крумов
4-ТИ: Петър Стефанов Доровски
СН: Владимир Йорданов Владимиров

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Черноморец Балчик – ПФК Славия АД
ГС: Никола Павлов Петров АС1: Венцислав Бориславов Банчев АС2: Мартин Тодоров Мачев
4-ТИ: Ивелин Венциславов Занев
СН: Красимир Иванов Василев

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Локомотив София – ФК Верея
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Мартин Емилов Венев
4-ТИ: Християна Красимирова Гутева
СН: Деница Павлова Крумова

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Ботев Враца – ОФК Пирин ЕООД
ГС: Рюстем Джемил Карагарен АС1: Йордан Петров Петров АС2: Тони Бонев Пандарски
4-ТИ: Николай Валентинов Малджански
СН: Георги Спасов Славов

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
Монтана – ПФК Черно море
ГС: Волен Валентинов Чинков АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Юлиян Тошков Тодоров
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Георги Владимиров Игнатов

20 Сеп 2017 г. Сряда 16:00 ч.
ОФК Поморие – Етър
ГС: Драгомир Димитров Драганов АС1: Диян Христов Вълков АС2: Красимир Атанасов Атанасов
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Любомир Йорданов Войков

20 Сеп 2017 г. Сряда 19:00 ч.
Литекс – Витоша
ГС: Георги Милков Гинчев АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Здравко Веселинов Николов
4-ТИ: Петър Григоров Григоров
СН: Крум Добринов Стоилов

21 Сеп 2017 г. Четвъртък 16:00 ч.
Марица – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Георги Димитров Давидов АС1: Милен Дончев Арабаджиев АС2: Даниел Пенчев Йорданов
4-ТИ: Цанко Костадинов Миндалов
СН: Красимир Драганов Драганов

21 Сеп 2017 г. Четвъртък 16:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище – ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Николай Неделчев Чакъров АС2: Георги Валентинов Стамболджиев
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Георги Стефанов Кордев

21 Сеп 2017 г. Четвъртък 20:00 ч.
ФК Локомотив Горна Оряховица – ПФК Ботев АД
ГС: Ангел Любенов Ангелов АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Румен Красимиров Христов
СН: Тихомир Георгиев Боболов

СК при БФС си запазва правото на ПРОМЕНИ в назначенията.