Само в 7DniPlovdiv.bg

Вижте кои ще докарват до лудост феновете в Пловдивска област!

7 Dni Plovdiv02.09.20171min520
Съдийски семинар

През уикенда предстоят срещите от петия кръг на първенството в Трета Югоизточна лига. Ето и кои ще имат важна роля по терените:
Съдийски назначения
„Трета лига“ – Югоизточна група
5 кръг 02.09./събота/2017 г. – 17:00 часа
02.09./събота/2017 г. – 17:00 часа
ФК“Асеновец 2005“(Асеновград) – ПФК“Верея“(Стара Загора)
Гл.съдия:Альоша Карамфилов – Ямбол
Ас.съдия:Петър Стойков – Ямбол
Ас.съдия:Стилян Радиев – Ямбол
4-ти съдия:Райко Чакъров – Пловдив
Делегат: Георги Христов – Ямбол

ФК“Свиленград 1921“(Свиленград) – ФК“Борислав 2009“(Първомай)
Гл.съдия:Светослав Лазаров – Бургас
Ас.съдия:Васил Шавов – Бургас
Ас.съдия:Стефан Димитров – Бургас
4-ти съдия:Георги Димитров – Хасково
Делегат:Теньо Генчев – Бургас

ФК“Миньор“(Раднево) – ОФК“Карнобат“(Карнобат)
Гл.съдия:Кристиян Колев – Пловдив
Ас.съдия:Светослав Енчев – Пловдив
Ас.съдия:Васил Петров – Пловдив
4-ти съдияСтефан Стефанов – Стара Загора
Делегат:Георги Карушев – Пловдив

ФК“Загорец“(Нова Загора) – ФК“Арда“(Кърджали)
Гл.съдия:Радослав Гидженов – Пловдив
Ас.съдия:Тони Пандарски – Пловдив
Ас.съдия:Йордан Петров – Пловдив
4-ти съдия:Валентин Станчев – Сливен
Делегат:Огнян Златков – Пловдив

ФК“Сокол“(Марково) – ФК“Евроколеж“(Пловдив)
Гл.съдия:Стефан Павлов – Бургас
Ас.съдия:Станимир Илков – Бургас
Ас.съдия:Мурад Вели – Бургас
4-ти съдия:Константин Стаматов – Пловдив
Делегат:Петър Зехтински – Пловдив

ФК“Атлетик“(Куклен) – ФК“Димитровград 1947“(Димитровград)
Гл.съдия:Димо Димов – Сливен
Ас.съдия:Валери Вълков – Сливен
Ас.съдия:Стефан Гурков – Сливен
4-ти съдия:Камена Георгиева – Пловдив

Делегат:Милан Каратанчев – Пловдив

ФК“Розова Долина“(Казанлък) – ОФК“Гигант“(Съединение)
Гл.съдия:Мустафа Шефкет – Кърджали
Ас.съдия:Божидар Карафейзиев – Кърджали
Ас.съдия:Христо Христов – Кърджали
4-ти съдия:Красимир Енев – Стара Загора
Делегат:Владимир Годуманов – Кърджали

03.09./неделя/2017 г – 17:00 часа
ФК“Тунджа-2006-Ягода“(Ягода) – ФК“Ямбол 1915“(Ямбол)
Гл.съдия:Христос Паликаров – Пловдив
Ас.съдия:Делян Писков – Пловдив
Ас.съдия:Желязко Пилатов – Пловдив
4-ти съдия:Ивелин Рашев – Стара Загора
Делегат:Калоян Беделев – Пловдив

ОФК“Левски“(Карлово) – ПФК“Раковски 2011“(Раковски)
Гл.съдия:Павлин Тютюнджиян – Бургас
Ас.съдия:Христо Георгиев – Бургас
Ас.съдия:Динко Стоянов – Бургас
4-ти съдия:Златка Габерова – Пловдив
Делегат:Димчо Кацаров – Бургас

СК при ЗС на БФС – Пловдив си запазва правото на промени