Евроколеж се срина отново

7 Dni Plovdiv31.08.20171min300
Евроколеж - Загорец

Втора поредна загуба допуснаха играчите на Евроколеж . В четвъртия кръг от Югоизточната Трета лига колежани паднаха в Оризари с 0:3 от Загорец. Двата тима си разделиха по едно полувреме, но гостите успяха да вкарат три гола и да грабнат трите точки. За Загорец точни бяха Хайри Мехмед и на два пъти Георги Георгиев. Лазарета на колежани набъбна с още двама играчи. През първата част Васил Гъджев напусна заради травма в лявото коляно, а Тодор Тимонов излезе принудително в средата на втората част.

Първата част премина в надмощие на колежани, но пък гостите успяха да бъдат по-ефективни. В началото Тодор Тимонов на два пъти пробва рефлексите на вратаря на Загорец  Евгени Караманов. В 22 минута гостите с единствения си удар във вратата на Евроколеж поведоха в резултата. Хайри Мехмед от 25 метра вкара топката в лявата сглобка на Николай Порязов за 0:1. Колежани опитаха да върнат попадението, но Димитър Янчев, Серафим Михайлов и Йордан Хърков пропуснаха да изравнят резултата. Втората част на срещата беше за гостите от Загорец, които успяха да вкарат още два гола. В 56 минута след разбъркване пред врата на колежани гостите удвоиха, Георги Георгиев успя да провре топката между няколко играчи за 0:2. В последните минути отново той направи резултата класически – 0:3. С тази загуба пловдивчани продължиха лошата си серия срещу Загорец в Трета лига. Във временното класирането колежани останаха 8-ми с 6 точки, а Загорец са трети с 12 точки. В събота Евроколеж гостува на Сокол Марково.

Никола Порязов, Антонио Топалов, Йордан Хърков, Кирил Нушев, Николай Бончев, Васил Гуджев/ Димитър Янчев/, Николай Николов, Атанас Савов, Тодор Тимонов/Гешев/, Йордан Мегенов, Серафим Михайлов