Само в 7DniPlovdiv.bg

Насрочиха датата за Битката за Пловдив! Вижте кога ще се играе и пловдивското дерби за Купата

7 Dni Plovdiv29.08.201718min930
Архив - пловдивско дерби - Ботев - Локо

Днес БФС утвърди програмата до 12-ия кръг на Първа лига и до 11-ия кръг на Втора лига. Определени бяха и датите и часовете на двубоите от 1/16-финалите в турнира за Купата на България.

Битката за Пловдив между Ботев и Локо ще е на 24 септември. Двубоят от 10-ия кръг ще се проведе на базата в Коматево.

 

БЪЛГАРСКИ ФУТБОЛЕН СЪЮЗ

Спортно – техническа комисия

 

Решение – 29.08.2017 г

– Приема предложената програма от 8 – ми до 12-ти кръг на Първа лига както следва:

Първа лига

м.Септември

Отложена среща от първи кръг

06.09/сряда/ Левски Лудогорец 20.00 Диема спорт

 

VІII кръг

08.09 /петък/ Берое Черно море 17.30 Диема спорт
ЦСКА –София Верея 20.00 Диема спорт
09.09 /събота/ Пирин Локомотив Пд 17.30 Диема
Славия Лудогорец 20.00 Диема спорт
10.09 /неделя/ Дунав Витоша 17.30 Диема спорт
Ботев Пд Левски 20.00 Диема спорт
11.09/понеделник/ Септември Етър 20.00 Диема спорт

 

IX кръг

15.09 /петък/ Етър Берое 17.00 Диема спорт
Левски Септември 20.00 Диема спорт
16.09 /събота/ Верея Дунав 17.45 Диема
Черно море ЦСКА –София 20.00 Диема спорт
17.09 /неделя/ Витоша Пирин 17.30 Диема спорт
Локомотив Пд Славия 20.00 Диема спорт
18.09 /понеделник/ Лудогорец Ботев Пд 20.00 Диема спорт

 

Купа България 1/16 финал

19.09 /вторник/ Несебър ЦСКА-София 16.00 Диема спорт
Север Берое 16.00
ЮЗ- София Септември Сф 16.00
ЮИ – ПД Дунав Рс 16.00
Нефтохимик Бс Царско село 16.00
Ботев Гъл. Левски Сф 19.00 Диема спорт
20.09 /сряда/ Локомотив Сф Верея 16.00
Струмска слава Созопол 16.00
Поморие Етър ВТ 16.00
Монтана Черно море 16.00
Ботев Враца Пирин Бл 16.00
Черноморец Бч Славия Сф 16.00
Литекс Витоша Бист 20.00 Диема спорт
21.09 /четвъртък/ Оборище Пан. Лудогорец 16.00
Марица Локомотив Пд 16.00
Локомотив ГО Ботев Пд 20.00 Диема спорт

 

X кръг

22.09 /петък/ Берое Левски 17.30 Диема спорт
ЦСКА –София Дунав 20.00 Диема спорт
23.09 /събота/ Славия Витоша 15.30 Диема
Черно море Етър 20.00 Диема спорт
24.09 /неделя/ Ботев Пд Локомотив Пд 17.30 Диема спорт
Септември Лудогорец 20.00 Диема спорт
25.09/понеделник/ Пирин Верея 20.00 Диема спорт

 

XI кръг

29.09 /петък/ Локомотив Пд Септември 17.30 Диема спорт
Верея Славия 20.00 Диема спорт
30.09 /събота/ Етър ЦСКА –София 14.45 Диема спорт
Витоша Ботев Пд 17.45 Диема
Дунав Пирин 20.00 Диема спорт
01.10 /неделя/ Левски Черно море 17.30 Диема спорт
Лудогорец Берое 20.00 Диема спорт

 

Отложена среща от IV – ти кръг

12.10 /четвъртък/ Ботев Пд Септември Сф 20.00 Диема спорт

 

XII кръг

13.10 /петък/ Берое Локомотив Пд 20.00 Диема спорт
14.10 /събота/ Славия Дунав 15.30 Диема
Черно море Лудогорец 20.00 Диема спорт
15.10 /неделя/ Етър Левски 17.30 Диема спорт
ЦСКА –София Пирин 20.00 Диема спорт
16.10/понеделник/ Септември Витоша 17.30 Диема спорт
Ботев Пд Верея 20.00 Диема спорт

 

 

– Приема предложената програма от 7 – ми до 11-ти кръг на Втора лига както следва:

Втора лига

м.Септември

VII кръг

09.09 /събота/ Оборище Пан. Поморие 17.00
Ботев Гълъбово Царско село 17.00
Монтана Несебър 17.00
Локомотив Сф Нефтохимик Бс 17.00
Созопол Струмска слава 18.00
10.09 /неделя/ Лудогорец ІІ Локомотив ГО 17.00
11.09 /понеделник/ Ботев Вр Литекс 17.00 Диема спорт
Марица Пд Черноморец Балч 17.00

 

VIII кръг

15.09 /петък/ Струмска слава Нефтохимик Бс 17.00
Несебър Марица Пд 17.00
Созопол Ботев Гълъбово 18.00
16.09 /събота/ Поморие Монтана 17.00
Черноморец Балч Локомотив Сф 17.00
Царско село Лудогорец ІІ 17.00
Локомотив ГО Ботев Вр 18.00
Литекс Оборище Пан. 18.00

 

 

IX кръг

24.09 /неделя/ Ботев Гълъбово Струмска слава 17.00
Монтана Литекс 17.00
Локомотив Сф Несебър 17.00
Нефтохимик Бс Черноморец Балч 17.00
25.09 /понеделник/ Ботев Вр Царско село 17.00 Диема спорт
Лудогорец ІІ Созопол 17.00
Марица Пд Поморие 17.00
Оборище Пан. Локомотив ГО 17.00

 

X кръг

29.09/петък/ Ботев Гълъбово Лудогорец ІІ 17.00
30.09 /събота/ Струмска слава Черноморец Балч 17.00
Несебър Нефтохимик Бс 17.00
Литекс Марица Пд 18.00
01.10 /неделя/ Царско село Оборище Пан. 16.00
Локомотив ГО Монтана 17.00
Созопол Ботев Вр 17.00
02.10 /понеделник/ Поморие Локомотив Сф 20.00 Диема спорт

 

XI кръг

13.10 /петък/ Марица Пд Локомотив ГО 16.00
Монтана Царско село 16.00 Диема спорт
14.10 /събота/ Ботев Вр Ботев Гълъбово 16.00
Оборище Пан. Созопол 16.00
Локомотив Сф Литекс 16.00
Нефтохимик Бс Поморие 16.00
Черноморец Балч Несебър 16.00
15.10 /неделя/ Лудогорец ІІ Струмска слава 16.00

 

БФС си запазва правото на промени в програмата

Програмата от 8 – ми до 12-ти кръг на Първа лига и от 7 – ми до 11-ти кръг на Втора лига включително са съгласувани с БПФЛ и Футбол Про Медиа.