25 септември 2017 г. ПЛОВДИВ22°CНОВИНИТЕ ДНЕС

Сашко Лачев изригна с хеттрик при бой на Раковски над Асеновец

7 Dni Plovdiv19.08.20171min2190
ФК Раковски 2011

ФК Раковски 2011 отнесе с 3:1 гостуващия Асеновец (Асеновград) в среща от 2-ия кръг на първенството в Трета лига. В герой за зелено-белите се превърна Сашко Лачев. 23-годишният раковчани заби хеттрик за успеха на тима, воден от Стефан Киков, разказа пред 7DniPlovdiv.bg наш човек от стадион „Георги Сава Раковски”. Домакините пропиляха още куп положения.
Лачев откри резултата още в 6-ата мин. Стоян Маринов го изведе сам срещу стража на гостите, Сашко го финтира и прати топката в мрежата за 1:0. Раковски удвои преднината си в 34-ата мин. Лачев заби второто си попадение в срещата след страхотен шут от воле – 2:0. Малко преди почивката асеновградчани върнаха един гол. Двайсетина минути след подновяването на играта Лачев оформи своя хеттрик. Той опъна мрежата след удар с глава при изпълнение на корнер, въпреки че може би беше най-ниският футболист на терена.