Само в 7DniPlovdiv.bg

Вижте кои ще свирят на пловдивските отбори

7 Dni Plovdiv17.08.20171min5760
Ивайло Стоянов - Сватбата

Съдийската комисия към БФС определи нарядите за предстоящите мачове от Първа и Втора лига. Рефер на Ботев – Черно море ще е Ивайло Стоянов – Сватбата. Гостуването на Локо на Верея ще се ръководи от Петър Доровски. Валентин Железов ще е главен съдия на сблъсъка между Марица и лидера във Втора лига Локомотив (Сф).
Ето и всички наряди за срещите в елита*:
18 Авг 2017 г. Петък 18:45 ч.
ПФК Ботев АД – ПФК Черно море
ГС: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Петър Николов Джугански АС2: Мирослав Максимов Иванов
4-ТИ: Борислав Николаев Колев ДАС1: Мартин Емилов Стоименов ДАС2: Румен Красимиров Христов
СН: Евгени Тодоров Геров

18 Авг 2017 г. Петък 21:00 ч.
ОФК Пирин ЕООД – ПФК Левски АД
ГС: Николай Йорданов Колев АС1: Иво Николаев Колев АС2: Димитър Русенов Русев
4-ТИ: Мартин Руменов Ангелов ДАС1: Волен Валентинов Чинков ДАС2: Вангел Борисов Вангелов
СН: Костадин Георгиев Стоичков

19 Авг 2017 г. Събота 18:15 ч.
ФК Верея – ПФК Локомотив Пловдив 1926 АД
ГС: Петър Стефанов Доровски АС1: Дениз Пиринов Соколов АС2: Пламен Хинков Хинков
4-ТИ: Илиян Петров Капарашев ДАС1: Георги Милков Гинчев ДАС2: Никола Павлов Петров
СН: Ичко Лозев Лозев

19 Авг 2017 г. Събота 21:00 ч.
ПФК ЦСКА–София – Витоша
ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Красимир Владимиров Миланов ДАС1: Радослав Петров Гидженов ДАС2: Иван Георгиев Пенчев
СН: Константин Делов Писков

20 Авг 2017 г. Неделя 18:15 ч.
ПФК Славия АД – Етър
ГС: Петър Кирилов Костадинов АС1: Диян Христов Вълков АС2: Александър Ангелов Атанасов
4-ТИ: Павлин Цветанов Михайлов ДАС1: Георги Юлиянов Иванов ДАС2: Петър Григоров Григоров
СН: Валери Николов Цветков

20 Авг 2017 г. Неделя 21:00 ч.
ФК Дунав 2010 – ПФК Лудогорец 1945 АД
ГС: Георги Кънчев Димитров АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Георги Петров Георгиев
4-ТИ: Николай Тодоров Христов ДАС1: Георги Димитров Давидов ДАС2: Стефан Демирев Павлов
СН: Мартин Живков Богдев

21 Авг 2017 г. Понеделник 20:30 ч.
Септември София – ПФК Берое ЕАД
ГС: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Мартин Иванов Димитров АС2: Димо Дамянов Вълчев
4-ТИ: Йордан Петров Петров ДАС1: Драгомир Димитров Драганов ДАС2: Рюстем Джемил Карагарен
СН: Евгени Георгиев Георгиев

Съдийски назначения 5-ти кръг Втора лига:

19 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
Царско Село – Струмска слава
ГС: Християна Красимирова Гутева АС1: Димитър Божидаров Стоилов АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Георги Николов Николов
СН: Георги Владимиров Игнатов

19 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Созопол – ФК Локомотив Горна Оряховица
ГС: Георги Николов Кабаков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Николай Неделчев Чакъров
4-ТИ: Калоян Венелинов Кирилов
СН: Борис Димитров Борисов

19 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Ботев Гълъбово 1945 – Литекс
ГС: Димитър Иванов Желязков АС1: Христо Пламенов Хаджийски АС2: Дарин Росенов Страхилов
4-ТИ: Димо Стоянов Димов
СН: Райчо Стоянов Райчев

19 Авг 2017 г. Събота 18:00 ч.
ФК Оборище Панагюрище – Черноморец Балчик
ГС: Йото Валентинов Гарабедов АС1: Петър Димчев Стойчевски АС2: Димитър Добромиров Димитров
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Владимир Йорданов Владимиров

20 Авг 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Монтана – ПФК Нефтохимик 1962 АД
ГС: Цанко Костадинов Миндалов АС1: Велислав Христов Миленков АС2: Владимир Ангелов Велев
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН: Николай Георгиев Нанев

20 Авг 2017 г. Неделя 18:00 ч.
Марица – Локомотив София
ГС: Валентин Станчев Железов АС1: Мурад Шабан Вели АС2: Васил Стоянов Шавов
4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев
СН: Иван Захариев Вълчев

21 Авг 2017 г. Понеделник 18:00 ч.
Ботев Враца – Несебър
ГС: Станимир Лозанов Тренчев АС1: Младен Маринчев Маринов АС2: Костадин Димитров Тановчев
4-ТИ: Николай Валентинов Малджански
СН: Александър Костадинов Костадинов

21 Авг 2017 г. Понеделник 18:00 ч.
ПФК Лудогорец АД II – ОФК Поморие
ГС: Димитър Цолов Буров АС1: Юлиян Тошков Тодоров АС2: Пламен Руменов Ванков
4-ТИ: Никола Илиянов Атанасов
СН: Тихомир Георгиев Боболов